przeprosiny

Bądź bliżej technologii RFID

rfid łańcuch dostaw i logistyka

RFID w łańcuchu dostaw i logistyce

W logistyce i dostawach RFID wykorzystywane jest do oznaczania i identyfikowania towarów, co umożliwia automatyczne śledzenie ich ruchu. Dzięki temu można dokładnie określić, gdzie znajduje się dany towar w każdej chwili oraz kiedy zostanie dostarczony do celu.
rfid w automatyce

RFID w automatyce

W automatyce, technologia RFID może być wykorzystana w celu identyfikacji i śledzenia produktów wykorzystywanych w procesach produkcyjnych.
rfid wdrożenie systemu

Wdrożenie systemu RFID

Dużo ludzi zadaje pytanie - co daje wdrożenie systemu RFID. Coraz więcej firm zastanawia się nad technologią fal radiowych oraz jak sprawnie wdrożyć system RFID w swoim przedsiębiorstwie. W niniejszym artykule odpowiemy na pytanie jak z sukcesem wdrożyć system RFID.
iss rfid służba zdrowia

Technologia RFID w służbie zdrowia

Wykorzystanie RFID w służbie zdrowia przynosi wiele korzyści, takich jak zwiększona wydajność, oszczędność kosztów i poprawa bezpieczeństwa.
inwentaryzacja rfid

Inwentaryzacja RFID

W niniejszym artykule, opowiemy jak możesz usprawnić lokalizowanie środków trwałych. Sprawdź, jak inwentaryzacja za pomocą fal radiowych, pomoże przyspieszyć proces inwentaryzacji.
tagi RFID pasywne i aktywne

Tagi pasywne i tagi aktywne

Niniejszy artykuł przedstawia szczegółowe informacje na temat tagów pasywnych i aktywnych. Chociaż oba rozwiązania kwalifikują się jako technologia RFID to istnieją pomiędzy nimi pewne różnice, co przedstawimy w dalszej części artykułu.

Zachęcamy do kontaktu

Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie korzyści dla Twojego biznesu mogą przynieść nasze rozwiązania RFID lub po prostu jesteś ciekawy jak działa technologia RFID, skontaktuj się z Nami. Z przyjemnością wszystko Ci wytłumaczymy i przygotujemy dedykowaną ofertę. Zostaw dane kontaktowe, oddzwonimy w ciągu 24 godzin.

*Jest to pole obowiązkowe. Należy je wypełnić, aby wysłać wiadomość.

lub skontaktuj się z nami bezpośrednio

issrfid logo stopka


ISS RFID Sp. z o.o.
ul. Druskiennicka 20
81-533 Gdynia
biuro@issrfid.com
tel.: +48 502 077 625

© 2023 ISS RFID. Wszystkie prawa zastrzeżone

Znajdź nas także tutaj: